WARSZTATY STACJONARNE

Cyklicznie trzymam Kręgi i prowadzę warsztaty świadomej komunikacji Proste Słowa. Kocham dopingować ludzi do śmiałego i szczerego wyrażania swoich uczuć. Do rozwijania swoich talentów, używania konstruktywnych form komunikacji (w pracy i w relacjach),  oraz dzielenie się swoimi rezultatami z grupą. W mojej pracy z ludźmi lubię pokazywać, że w prostocie przeżywanej chwili i w akceptacji siebie w pełni, kryje się niewidzialny klucz do szczęścia. W radości proponuję równowagę, harmonię i balans.

Proste Słowa nie mają ustalonej struktury ani konkretnego zadania do wykonania. Są odpoczynkiem od planowania i sztywnej celowości. Są medytacją, kontemplacją prawdy, są wytchnieniem dla zmęczonego umysłu. W trakcie spotkań wskazujemy na pełnię naszego potencjału – jaźń kochającą bezwarunkowo. Inspirujemy się wzajemnie do korzystnych zmian. Otwieramy drzwi do wolności i nieograniczonych możliwości.

Proste Słowa to przestrzeń, w której otwieramy swe Serca na innych. To miejsce, w którym pozwalamy sobie po prostu być i czuć. Bez pośpiechu. Razem. To przestrzeń, w której każdy ma możliwość wyrazić to, co leży głęboko w sercu. Nie oceniamy poszczególnych emocji – pozwalamy im swobodnie płynąć i zostać zauważonymi.

WARSZTATY STACJONARNE
WARSZTATY STACJONARNE

To możliwość wyzwolenia energii stłumionych uczuć.

Wykorzystując rozmowy, techniki i ćwiczenia terapeutyczne,
odzyskujemy naturalny, dziecięcy stan radości i spokoju.

WARSZTATY STACJONARNE

~ Przestrzeń nowych przyjaźni
~ Trening koordynacji ciała, umysłu i ducha
~ Doświadczenie czystej wolności

WYPRAWY INTEGRACYJNE
WYPRAWY INTEGRACYJNE
WYPRAWY INTEGRACYJNE
previous arrow
next arrow
Slider

WYPRAWY INTEGRACYJNE

W trakcie sezonu letniego, od wiosny do jesieni, organizuję wyjazdy integracyjne w malownicze miejsca blisko dzikiej natury. Przestrzenie oddalone od miejskiego zgiełku bardzo korzystnie wpływają na przebieg i efektywność pracy transformacyjnej. Cisza i piękno otaczającego nas krajobrazu jest lekarstwem samym w sobie.

Moja praca polega na tworzeniu bezpiecznych przestrzeni, w których odbywa się magia procesów transformacyjnych. Trekkingi to wspaniała okazja do zawierania nowych znajomości. Na naszych wyprawach uczymy się dbać o siebie nawzajem i dbać o otaczający nas świat. Razem odwiedzamy urokliwe zakątki tej niezwykle tajemniczej planety.

Aktywne spędzanie czasu w grupie ludzi o podobnych aspiracjach rozwoju osobistego to wspaniała sposobność do rozpoczęcie przygody z nową wersją siebie. Wyjazdy te wzmacniają poczucie przynależności do grupy, budują sens połączenia z Naturą. Są wspaniałą metodą na odkrywanie zalet pracy zespołowej

Na wspólnych wyprawach wdychamy świeże powietrze i dbamy o zdrowie naszych fizycznych ciał. W mojej pracy socjalnej kultywuję zdrową i tolerancyjną relację ze środowiskiem naturalnym. Dopinguję do skupienia się na realizowaniu pasji z równoczesną uważnością i świadomością odczuwającej fauny i flory.