W książce „Życie Świadome: Piękno Medytacji na co dzień” piszę o tym, że szczęście jest czymś naturalnym dla wszystkich ludzi i każdy może odnaleźć to proste poczucie spełnienia w sobie samym. To nie jest poradnik z gotowymi przepisami, radami albo złotymi receptami na życie. To zaproszenie dla czytelnika do całkowitego zaufania sobie i inspiracja do śmiałego wyrażania pełni swojego potencjału. 

W książce przedstawiam medytację nie jako żmudną, nudną i niezrozumiałą praktykę lub metodę osiągania czegoś specjalnego w wysiłku. Opisuję medytację jako formę aktywnego odpoczynku, odprężenia i lepszego poznania siebie. 

Proponuję czytelnikowi zrezygnowanie ze zbędnych ograniczeń umysłu i odpuszczenie niezdrowym przywiązaniom emocjonalnym. Zachęcam do zaufania mądrości serca i skupienia się na tym, co żywe, prawdziwe i obecne teraz. Zachęcam do spojrzenia na siebie i świat w taki sposób, który nie warunkuje szczęścia zmiennymi okolicznościami zewnętrznymi. Spojrzenia, które dostrzega pełnię dostatku w świadomości bycia, czyli w źródle wszystkich doświadczeń. 

Książka w wersji drukowanej: 40 PLN + koszty wysyłki

Książka w wersji elektronicznej: 30 PLN

 

Zamówienia można składać mailowo na adres: kontakt@grzegorzsochan.pl