SPOTKANIA ONLINE „NATURA ISTNIENIA”

Zapraszam Cię na wspólną podróż wgłąb siebie. Grupowe spotkania online „Natura Istnienia” rozpoczynają się medytacją prowadzoną. To czas by wyciszyć umysł, rozluźnić napięcia cielesne, wejść w sferę uczuć i nawiązać świadomy kontakt z esencją swojej istoty. Po medytacji zostaje otwarta przestrzeń na dzielenie się swoimi doświadczeniami z grupą. Ten czas to możliwość zadania pytania dotyczącego oferowanej praktyki, rozwiania wątpliwości, lub podzielenia się z innymi uczestnikami aktualnymi przeżyciami i refleksjami.

Spotkania „Natura Istnienia” to okazja by: 

  • Uwolnić się od psychologicznego cierpienia
  • Rozpoznać swoją nieskończoną, wolną i szczęśliwą naturę
  • Nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem i umysłem 
  • Odpowiedzialnie zaopiekować się swoimi uczuciami i potrzebami
  • Odpuścić niezdrowym wierzeniom i ograniczającym przekonaniom
  • Dołączyć do społeczności wspierających osób w procesie samorealizacji
  • Obudzić w sobie kreatywność, autentyczność i entuzjazm do życia 
  • Stanąć w swojej mocy i zacząć żyć pełnią siebie

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

Natura Istnienia ~ Medytacja i Dialog

Na każde spotkanie obowiązują zapisy. Udział w pierwszym spotkaniu jest bezpłatny, udział w kolejnych to koszt 30 PLN.  Jeśli chcesz dołączyć do grupy, napisz maila na adres kontakt@grzegorzsochan.pl ze zgłoszeniem, wpisując w nim swoje imię i nazwisko oraz datę spotkania.

Link do pokoju Zoom, w którym odbędzie się spotkanie, zostanie wysłany w odpowiedzi na zgłoszenie najpóźniej na godzinę przed planowaną godziną rozpoczęcia spotkania. Udział w spotkaniu funkcjonuje na zasadzie dobrowolnych donacji. Jeśli zechcesz wesprzeć moje działania, po spotkaniu będziesz w stanie przesłać wybraną kwotę.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach, dopisz się do newslettera. Dzięki temu otrzymasz powiadomienie na skrzynkę o każdym nowym wpisie udostępnionym na stronie oraz o planowanych spotkaniach online i stacjonarnie.

WSTĘP DO PRAKTYKI

Zatrzymaj się. Wycisz umysł i powróć do czucia. Nawiąż świadomy kontakt z ciałem. Poczuj, jak stale krąży w Tobie życiowa energia, która jest obecna we wszystkim, czego doświadczasz. Jest w aktualnej myśli, w doznaniu cielesnym, w przepływającym oddechu. Połącz się z nią i spójrz na całe swoje doświadczenie z dystansu. Otwórz się na niewiadomą i pozostań w zrelaksowanej postawie przyjmowania. 

Teraz obejmij swoją uwagą wszystko: myśli, uczucia, percepcje. Zauważ, że jesteś obecny przed pojawieniem się myśli, w trakcie ich trwania i po ich odejściu. Zauważ, że Twoja esencja wykracza poza chwilowe doznania i percepcje umysłu. Rozpoznaj, kim jesteś naprawdę. Zauważ, że wolność jest Twoją prawdziwą naturą i nie ogranicza Cię nic, co aktualnie doświadczasz. Pozwól sobie przeżywać bieżące doświadczenie w pełni, bez ucieczek albo lgnięcia do czegoś na siłę. Podążaj za naturalnym sobie tempem przepływu. Nie interpretuj i nie osądzaj niczego, co widzisz, słyszysz i odczuwasz. Poddaj swoje opinie i poglądy. Na chwilę zamilknij i dostrzeż prostotę i piękno w ciszy, która wszystko otula miłością. 

Zaufaj inteligencji dobrej natury i wsłuchaj się w głos intuicji. Porzuć iluzje o tym, co było, albo co będzie. Zostaw projekcje o tym, co inni myślą i jak żyją. Zakochaj się w tym, co obecne teraz w Tobie. Podejmij działanie z przestrzeni serca. Wyraź najlepiej jak potrafisz to, co napełnia Cię radością i nadaje sens Twojemu istnieniu.