ŻYWA HISTORIA MŁODEGO WIZJONERA

Jestem absolwentem kierunku Kulturoznawstwa wydziału Filozoficzno – Pedagogicznego na Akademii Ignatianum w Krakowie. W trakcie 5-letniej podróży po świecie odwiedziłem 5 kontynentów zbierając doświadczenie w branży turystyczno-usługowej. W podróży motocyklowej odwiedziłem Półwysep Indyjski oraz Malajski. Pracowałem jako organizator i przewodnik wycieczek rowerowych dla amerykańskiego biura podróży w wielu krajach europejskich. Pracowałem również jako recepcjonista hotelowy, barman, pracownik fizyczny, malarz, ogrodnik i klaun. W ten sposób zwiedziłem Europę od południa aż po wysunięte na północ kraje skandynawskie i Islandię. Pozwoliłem sobie obcować z mnogością kultur i różnorodnością mentalności rozsianych po całym świecie. Odwiedziłem centralną Amerykę Południową, zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, pracowałem na Biskim Wschodzie, zasmakowałem zachodnio-północnej części Afryki. W międzyczasie zdołałem ukończyć kurs spadochronowy AFF upoważniający mnie do oddawania samodzielnych lotów w powietrzu. Jestem autorem książki Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane, a obecnie pracuję nad moją drugą publikacją. 

WIĘCEJ INFORMACJI O KSIĄŻCE ZNAJDZIESZ TUTAJ

Prywatnie jestem partnerem cudownej kobiety, która jest moim natchnieniem do pracy, wspaniałą towarzyszką codziennych przygód i najlepszą nauczycielką szczerości. Jestem też miłośnikiem dobrej kuchni, tańca improwizowanego i wesołego gwizdania przy skwierczącym ognisku nocą.

JESTEM TWOIM
LUSTREM
LUSTREM
previous arrow
next arrow
Slider

Współpracowałem z Fundacją W Służbie Życia. Byłem gospodarzem i współtwórcą przestrzeni Tęczowa Dolina – ośrodka edukacyjno – rozwojowego goszczącego uczestników zajęć jogi, medytacji, oraz innych warsztatów poświęconych pracy z ciałem. 

Jestem świeżo certyfikowanym Menadżerem Możliwości na ścieżce trenerskiej w tradycji Possibility Management (założyciel: Clinton Callahan, https://possibilitymanagement.org/) – globalnego nurtu edukacyjnego wspierającego procesy transformacyjne. 

Cyklicznie organizuję stacjonarne warsztaty świadomej komunikacji Proste Słowa oraz trekkingowe wyprawy integracyjne.

Od 15 lat nieustannie pobieram nauki u przewodników duchowych i mistrzów słowa (najbliżsi memu sercu: Rupert Spira, Sri Mooji, Eckhart Tolle, Sadhguru). Moja praca inspirowana jest również twórczością i odkryciami naukowymi Nassima Harrameina, Gregga Bradena, Bruce’a Liptona, Alexandra Lowen’a. W trakcie moich podróży moja droga skrzyżowała się z takimi postaciami jak Nitya Patrycja Pruchnik, Darryl Anka (Bashar), Bentinho Massaro i Roxanne Swainhart.