ŻYWA HISTORIA MŁODEGO WIZJONERA

Jestem absolwentem kierunku Kulturoznawstwa wydziału Filozoficzno – Pedagogicznego na Akademii Ignatianum w Krakowie. W trakcie 5-letniej podróży po świecie odwiedziłem 5 kontynentów zbierając doświadczenie w branży turystyczno-usługowej. W podróży motocyklowej odwiedziłem Półwysep Indyjski oraz Malajski. Pracowałem jako organizator i przewodnik wycieczek rowerowych dla amerykańskiego biura podróży w wielu krajach europejskich. Pracowałem również jako recepcjonista hotelowy, barman, pracownik fizyczny, malarz, ogrodnik i klaun. W ten sposób zwiedziłem Europę od południa aż po wysunięte na północ kraje skandynawskie i Islandię. Pozwoliłem sobie obcować z mnogością kultur i różnorodnością mentalności rozsianych po całym świecie. Odwiedziłem centralną Amerykę Południową, zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, pracowałem na Biskim Wschodzie, zasmakowałem zachodnio-północnej części Afryki. W międzyczasie zdołałem ukończyć kurs spadochronowy AFF upoważniający mnie do oddawania samodzielnych lotów w powietrzu. Jestem autorem książki Na Tropie Zdumienia: Podróż w Nieznane, a obecnie pracuję nad moją drugą publikacją. 

WIĘCEJ INFORMACJI O KSIĄŻCE ZNAJDZIESZ TUTAJ

Prywatnie jestem partnerem cudownej kobiety, która jest moim natchnieniem do pracy, wspaniałą towarzyszką codziennych przygód i najlepszą nauczycielką szczerości. Jestem też miłośnikiem dobrej kuchni, tańca improwizowanego i wesołego gwizdania przy skwierczącym ognisku nocą.

JESTEM TWOIM
LUSTREM
LUSTREM
previous arrow
next arrow
Slider

Współpracowałem z Fundacją W Służbie Życia. Byłem gospodarzem i współtwórcą przestrzeni Tęczowa Dolina – ośrodka edukacyjno – rozwojowego goszczącego uczestników zajęć jogi, medytacji, oraz innych warsztatów poświęconych pracy z ciałem. 

Jestem świeżo certyfikowanym Menadżerem Możliwości na ścieżce trenerskiej w tradycji Possibility Management (założyciel: Clinton Callahan, https://possibilitymanagement.org/) – globalnego nurtu edukacyjnego wspierającego procesy transformacyjne. 

Cyklicznie organizuję stacjonarne warsztaty świadomej komunikacji Proste Słowa oraz trekkingowe wyprawy integracyjne. Jestem aktywnym uczestnikiem szkoleń edukacji outdoorowej, której patronuje Stowarzyszenie Europe4Youth.

Od 15 lat nieustannie pobieram nauki u przewodników duchowych i mistrzów słowa (najbliżsi memu sercu: Rupert Spira, Sri Mooji, Eckhart Tolle, Sadhguru). Moja praca inspirowana jest również twórczością i odkryciami naukowymi Nassima Harrameina, Gregga Bradena, Bruce’a Liptona, Alexandra Lowen’a. W trakcie moich podróży moja droga skrzyżowała się z takimi postaciami jak Darryl Anka (Bashar), Bentinho Massaro i Roxanne Swainhart.